Aktuality

Výprodej skladů

23. listopadu od 13.00 do 17.00 a 24. listopadu od 13.00 do 16.00 bude přímo v areálu firmy KARA v Trutnově - Bohuslavicích nad Úpou probíhat tradiční velký výprodej dámské i pánské kožené konfekce, zimní konfekce, kabelek a peněženek. V tomto výprodeji nabízíme výrobky, které nechceme prodávat na našich prodejnách a e-shopu. Jedná se zejména o výrobky II. jakosti s vadami a doprodej posledních nebo jediných kusů.

Neváhejte, přijeďte a využijte nákupy s maximálními slevami. Platby půjde uskutečnit pouze v hotovosti.

 

Informace o reorganizačním plánu

Vážení zákazníci, rád bych se s Vámi podělil o velmi příjemnou zprávu. Úspěšně jsme prošli reorganizací a krajský soud v Hradci Králové tak v pátek 1. 4. 2022 vydal usnesení o splnění podstatných částí reorganizačního plánu čímž insolvenční řízení končí.

Děkujeme Vám za Vaši podporu.

Ing. Zdeněk Rinth
člen představenstva KARA Trutnov, a.s.

 

Informace o reorganizačním plánu

Vážení zákazníci, držitelé zakoupených Dárkových poukazů a čekatelé na vrácení 100% úhrady za zboží, které bylo vráceno do e-shopu KARA na základě odstoupení od smlouvy ve 14denní lhůtě, do dne vyhlášení insolvence tj. do 10. 2. 2021. 

Vrchní soud v Praze jako soud odvolací rozhodl o zastavení odvolacího řízení a tím 29. 12. 2021 vstupuje v platnost Reorganizační plán KARA Trutnov, a.s. 

V návaznosti na to od tohoto data ve všech našich prodejnách budeme po ověření akceptovat dárkové poukazy dříve zakoupené na prodejnách KARA Trutnov, a.s.
Rovněž od tohoto data zahájíme vracení peněz za zboží vrácené do e- shopu do termínu insolvence tj. do 10. 2. 2021. 

Děkujeme Vám za trpělivost. 

Ing. Zdeněk Rinth
člen představenstva KARA Trutnov, a.s.

 

Informace o reorganizačním plánu

Vážení zákazníci, držitelé zakoupených Dárkových poukazů a čekatelé na vrácení 100% úhrady za zboží, které bylo vráceno z e-shopu KARA na základě odstoupení od smlouvy ve 14denní lhůtě.

Uplynula patnáctidenní odvolací lhůta, ve které bohužel došlo k odvolání jediným věřitelem.

Pro přijetí reorganizačního plánu hlasovalo 100 % zajištěných a 99,93 % nezajištěných věřitelů, proti přijetí reorganizačního plánu pouze 0,07 %, a to Ing. Pavel Bednář, který je jako bývalý finanční ředitel dlužníka i celé zkrachovalé skupiny C2H, podle našeho názoru, za dnešní úpadkový stav spoluzodpovědný. Jeho přihlášené pohledávky jsou navíc již splacené.

Rozhodnutí o odvolání tak bylo dne 30. 11. 2021 předáno Vrchnímu soudu a nyní čekáme na výsledek.

Budeme Vás dále podrobně informovat.

Omlouvám se za těžkosti, které Vám tato situace přináší a zároveň děkuji za trpělivost při jejím řešení.

Ing. Zdeněk Rinth

člen představenstva KARA Trutnov, a.s.

 

Informace o reorganizačním plánu

Vážení zákazníci,  

rádi bychom Vás informovali, že dne 8. listopadu 2021 byl schválen Reorganizační plán, ve kterém jsme navrhli 100% akceptaci zakoupených Dárkových poukazů a zároveň plnou, 100% úhradu za zboží, které bylo vráceno z e-shopu KARA na základě odstoupení od smlouvy ve 14denní lhůtě, a to v souladu s ustanovením § 1829, odst. 1 občanského zákoníku.

Nyní běží patnáctidenní odvolací lhůta. Jakmile Reorganizační plán nabude právní moci, budeme Vás podrobně informovat.

Omlouvám se za těžkosti, které Vám tato situace přináší a zároveň děkuji za trpělivost při jejím řešení.

Ing. Zdeněk Rinth

člen představenstva KARA Trutnov, a.s.

 

Informace o dárkových poukazech

Vážení zákazníci, držitelé zakoupených Dárkových poukazů KARA Trutnov.

V minulosti jste si zakoupili na našich prodejnách KARA Dárkové poukazy, které v současné době nemůžeme a ani nesmíme akceptovat z důvodů insolvence KARA Trutnov, a.s., neboť bychom se dopustili porušení zákona (upřednostnění věřitele).

Tento stav, který zapříčinilo předchozí vedení KARA Trutnov, nás velmi mrzí a snažíme se najít řešení této právně složité situace.

Připravili jsme Reorganizační plán, který bude u insolvenčního soudu v Hradci Králové předložen věřitelům ke schválení dne 25. října 2021.

V tomto Reorganizačním plánu navrhujeme plnou 100% akceptaci zakoupených Dárkových poukazů.

Po schválení Reorganizačního plánu a nabytí právní moci budeme, po jednoduchém prověření, akceptovat zakoupené Dárkové poukazy ve všech našich prodejnách KARA.

O průběhu celého řízení Vás budeme informovat zde na stránkách www.kara.cz, prodejnách a sociálních sítích.

Omlouvám se za těžkosti, které Vám tato situace přináší a zároveň děkuji za trpělivost při jejím řešení.

Ing. Zdeněk Rinth
člen představenstva KARA Trutnov, a.s.

 

Informace k vrácení zboží

Vážení zákazníci,

rád bych Vás informoval, že v rámci Reorganizačního plánu navrhujeme také plnou, 100% úhradu za zboží, které bylo vráceno z e-shopu KARA na základě odstoupení od smlouvy ve 14denní lhůtě, a to v souladu s ustanovením § 1829, odst. 1 občanského zákoníku, a to po schválení Reorganizačního plánu a nabytí právní moci.

O průběhu celého řízení Vás budeme informovat zde na stránkách www.kara.cz, prodejnách a sociálních sítích.

Omlouvám se za těžkosti, které Vám tato situace přináší a zároveň děkuji za trpělivost při řešení této situace.

Ing. Zdeněk Rinth
člen představenstva KARA Trutnov, a.s.

 

Informace k čistírně

Vážení zákazníci,
od června tohoto roku usilovně pracujeme na znovuzprovoznění naší profesionální čistírny oděvů KARA. Koupili jsme novou technologii, přizvali dřívější zaměstnance a již jsme dostali poslední schvalovací dokumenty nutné k provozu.

Nyní probíhá zkušební provoz. Čistírnu spustíme v ostrém provozu 4. října 2021 a zároveň zahájíme přijímání zakázek na našich prodejnách.

Čistírna oděvů KARA bude fungovat jako dříve, tj.:

  • pouze pro oděvy značky KARA Trutnov,
  • zakázky na čištění budou přijímat všechny naše prodejny kromě prodejen v Obchodním domě Kotva a Obchodním centru Nový Smíchov
  • na čištění oděvů značky KARA poskytujeme záruku nepoškození oděvů s výjimkou oděvů mimořádně znečištěných, či neúspěšně čištěných v jiných čistírnách apod.
  • vyhrazujeme si právo nepřijímat do čistírny oděvy velmi znečištěné, potřísněné biologickým materiálem (např. krví) nebo hygienicky jinak závadné,
  • v rámci služeb čistírny a ceny rovněž provedeme drobné opravy nepřesahující cca 30 minut práce (např. výsprava napáraných kapes, přišití knoflíků apod.)

Ing. Zdeněk Rinth
člen představenstva KARA Trutnov, a.s.